Mycie Detailingowe Kłodzko

Auto Detailing

Mycie detailingowe zewnątrz

Jest to proces, w którym pojazd zostaje dokładnie wyczyszczony poprzez zastosowanie po kolei występujących po sobie etapów. Struktura lakieru nie pozostaje naruszona, poprzez zastosowanie przez nas delikatnych ścierek, rękawic, pędzelków oraz bezpiecznej chemii o neutralnym pH. Mycie tego typu jest korzystniejsze dla pojazdu niż mycie na zwykłej myjni, które pozostawia po sobie ślad na długi czas, co w konsekwencji prowadzi do konieczności procesu korekty lakieru.

Na mycie detailingowe składa się: mycie wstępne (bezdotykowe), czyli usunięcie wierzchniej warstwy zanieczyszczeń, czyszczenie komory silnika, felg, opon, nadkole, mycie aktywną pianą (mycie zasadnicze), mycie dotykowe (mycie reczne) na dwa wiadra, z zastosowaniem rękawic, czyszczenie wnęk i trudno dostępnych miejsc za pomocą pędzelków, mycie szyb oraz osuszanie pojazdu za pomocą odpowiednich ręczników, aby nie powstały zacieki. Proces detailingowe mycia pojazdu to nie tylko czyszczenie, ale również odpowiednie zabezpieczenie wszystkich elementów dedykowanymi preparatami, które zabezpieczają daną powierzchnię. Wiadra wykorzystywane do tego procesu są wyposażone w separator, który oddziela wszelki brud od wody, którą jest myty samochód.

Mycie detailingowe może być stosowane dwojako-etap przygotowujący pojazd do dalszych etapów a więc korekta lakieru oraz nakładanie powłok zabezpieczających lub dokładne umycie samochodu po przeprowadzonych wcześniej zabiegach, aby samochód był nieskazitelnie czysty, oraz aby nie uszkodzić karoserii przy myciu na zwykłej myjni. Nieodłącznym elementem profesjonalnego mycia jest dekontaminacja lakieru oraz glinkowanie polegające na oczyszczaniu powierzchni z głęboko osadzonych w lakierze cząstek brudu, asfaltu, smoły, pozostałości po owadach, soków drzew oraz pyłu z klocków hamulcowych niewidocznych gołym okiem za pomocą glinki, oraz dedykowanych preparatów.

Zamów bezpłatną wycenę

Pielęgnacja samochodu z zewnątrz

MYCIE DETAILINGOWE

mycie auta bezdotykowo, opony, felgi, nadkola, mycie silnika i komory silnika, mycie auta ręczne

Czytaj Więcej

WOSKOWANIE

Zabezpiecz lakier przed wpływem negatywnym środowiska oraz warunków atmosferycznych

Czytaj Więcej

KOREKTA LAKIERU

Pozbądź się rys, hologramów, zmatowień oraz smug

Czytaj Więcej

GLINKOWANIE I DEKONTAMINACJA LAKIERU

uswuwanie wszelkich zanieczyszczeń. Etap poprzedzający polerowanie samochodu.

Czytaj Więcej

NAKŁADANIE POWŁOK CERAMICZNYCH

czyli ochrona, zabezpieczanie oraz przedłużanie żywotności lakieru

Czytaj Więcej

RENOWACJA LAMP

Dobra widoczność na drodze jest niezbędnym elementem podróżowania.

Czytaj Więcej

USUWANIE WGNIECEŃ METODĄ PDR

wyciąganie wgnieceń bez konieczności ingerencji w lakier

Czytaj Więcej

HYDROFOBIZACJA SZYB

niewidzialna wycieraczka

Czytaj Więcej

RENOWACJA FELG

zapewnia dłuższą żywotność, łatwiejsze czyszczenie, większą odporność na zanieczyszczenia

Czytaj Więcej

Obserwuj nas!

Śledź nas na Instagramie i Facebooku, dowiesz się o promocjach jak i zobaczysz nasze najnowsze prace!

FACEBOOK
INSTAGRAM